HoŞ GeLDiNiZ

<===BİLİM VE SANATIN TEK ADRESİ===>
 
AnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 çeçenistandaki rus terörü 4

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
cherkez!!!
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 700
Yaş : 26
Location : nerde olmasını isterdin???
Points : 4
Kayıt tarihi : 18/12/07

oyunlar
oyunlar: 10

MesajKonu: çeçenistandaki rus terörü 4   C.tesi Nis. 12, 2008 2:21 pm

Rusların Çeçenistan’a saldırmasından 2 ay önce Yahudi aileleri Çeçenistan’dan çıkartıldı. Sadece bazı yaşlı Yahudiler orada kaldı.İsrail’in gizli servisi mossad yine işini yaptı. Batan gemiyi ilk kimin terk ettiğini bilirsiniz: Fareler. Her zaman ve her yerde bu aynıdır.

Mesala: Amerika’daki 11 Eylül’deki İkiz kuleler olayı. O kulelerde çalışan bütün Yahudilere o gün işlerine gitmemeleri söylenmişti. Görünüşe bakılırsa Mossad, dünyada çalışan ve işini yapan tek gizli servis.

Şimdi neden burada Yahudilerden söz ettim?
Sizlere Çeçen’lerin Yahudilerden nefret ettiğini göstermek için mi? Hayır!

Aslına bakılırsa Çeçen’ler herkese karşı çok iyi komşudurlar. Gelenekleri ve İslam onlara bunu yapmalarını söylemektedir. Misafir Çeçen’ler için Allah misafiridir.

Burada Yahudilerden bahsetmemin sebebi size Rusların bir başka yalanını göstermekti. Ruslar Çeçenistan’ı 1999’da ikinci kez işgal etmelerinin sebebi olarak bütün dünyaya iki sebep gösteriyor.

1. 1999’daki Rusya’nın çeşitli şehirlerindeki apartman bombalama olayları.
2. Çeçen mücahidlerin Dağıstanlı müslümanlara yardım etmek için Dağıstan’a girişi.


Önce Rus hava kuvvetleri Çeçen şehirlerini vurdu.

Sivil hedeflerin vurulmasının Genova anlaşmasında yasaklanmış olduğunu sanıyordum.

Sonra Rus topçusu ve füzeleri.

Şehirlerinin bombardımandan sonraki halini gördünüz.
Çeçen şehirleri ve köyleri bugün hala aynı şekilde bombalanıyor.

Sonra Rus ordusu Çeçen şehirlerine girdi ve orada hayatta kalmış olan insanları toplayıp işkence yapmak, tecavüz etmek ve öldürmek için işkence kamplarına gönderdi.

Aşağıdaki sitede bu işkence kamplarında görevli olan bir rus gardiyanın göndermiş olduğu mektubun ingilizcesi var. Çok kısa bir mektup. O sitede lütfen sol taraftaki MASSACRE yazısına tıklayın, mektubu göreceksiniz.
http://www.sheeshan.com/

Türkçeye tercümesini aşağıdaki linkte yayınladım:

http://rus-gardiyanin-mektubu.blogspot.com/

Bazı Çeçen'ler bu bombardımanlar sırasında dağlara kaçabildi...


Ama Rus hava kuvvetleri bugün hala bu dağları GENOVA anlaşmasında yasaklanan NAPALM bombalarıyle yakmaya devam ediyor.

Kardeşlerimizden bazıları Çeçenistan’ın dışındaki mülteci kamplarına kaçmayı başardı.

Ama bugün elektiriği, suyu olmayan çadırlarda, aç ve hasta olarak yaşıyorlar. Ne doktorları ne de ilaçları var. Kardeşlerimizin %80’i tuberkuloz hastası oldu.

Ve, son olarak bazıları hala Çeçenistan’da yaşıyor. Onların hiçbir yere kıpırdayacak paraları yoktu. Onlar şimdi Rusların yaptığı sistematik işkence ve tecavüzlerin altında yaşıyorlar.
Bu resimlerde Rus askerleri tarafından Çeçenistan'daki bir Rus kızı kaçırılıyor. Bu kadar basit. Bu askerlere bunu neden yaptınız diye bir soru sorulmayacak, haklarında soruşturma açılmayacak. Ruslar bunu kendi cinslerine bile yapıyorlar.

Rusya’daki 1999 yılındaki bina bombalama olaylarının Çeçen’ler tarafından yapıldığından bahsediyorsunuz, ve Beslan katliamından.

O binalar eski KGB yeni adıyla FSB olan Rus gizli servisi tarafından havaya uçuruldu. Rusya’daki 1999 bombalama olaylarının Putin’in Rusya’da siyasi bir zafer kazanması için planlandığı ortaya çıktı. İngiltere'nin saygı değer gazetelerinden birinde yayınlanan makaleyi okumak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın:

http://www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml?xml=/news/2004/03/13/wruss13.xml&sSheet=/news/2004/03/13/ixnewstop.html

Bu makaleyi henüz tercüme etmedim, birkaç gün içinde tercüme edip burada yayınlayacağım.

KGB/FSB bu korkunç şeyi kendi insanlarına Putin’in emriyle yaptı. Peki ne için? Çeçenistan işgalini haklı göstermek için. Çeçenistan’daki petrolü çalmak için.
Rusya halihazırda köleleştirdiği Orta Asya Türk cumhuriyetlerindeki petrolü ve doğal gazı çok ucuza alıyordu. Peki bu yeterli miydi? Hayır. Burada Ruslardan bahsediyoruz. Bu bombalama olaylarının ertesi günü Putin Rus hava kuvvetlerine Çeçenistan’ı bombalaması emrini verdi, ve savaş ilan etti.


Bu numara daha sonra CIA/FBI ve Neocon’lar tarafından kullanıldı ve 11 Eylül tarihinde ikiz kuleler havaya uçuruldu.

Beslan katliamı.

Nihayet bazı insanlığını henüz kaybetmemiş olan Ruslar Beslan hakkındaki gerçekleri yayınladılar. Bu işe çok sevindim. Onlara minnettarım. Lütfen Beslan hakkındaki bu araştırmayı okuyun ve gerçek katillerin, teroristlerin(*) kim olduklarını görün.
http://prima-news.ru/eng/news/articles/2005/3/8/31400.html

Makalenin tercümesi aşağıdaki linktedir:
http://beslan-gercegi.blogspot.com/

************************************************************************************

Bu linki vermek bu siteyi hazırlamaktaki en önemli amaçlarımdan biriydi. Lütfen insanlık adına birkaç dakikanızı ayırın:

http://www.hrvc.net/htmls/links.htm

************************************************************************************

Çeçen’lerin savaşta domuz olduğunu ve Rus askerlerinin boğazını kestiklerini filan söylemeden önce lütfen o sayfadaki özellikle aşağıda vereceğim linkleri ziyaret edin.Çeçen’ler söylendiği gibi bunları yapıyorlarsa bile, bunları tecavüzcü katillere, Rus askerlerine yapıyorlar. Sivillere yapmıyorlar. Rusların yaptığı gibi 16 günlük bebeklere, hamile kadınlara yapmıyorlar. Onlar asker. Ve, şu anda işgal ettikleri bir ülkedeler. Bunun için ağlayıp sızlanamazlar. Size ağlayıp sızlanmayı tercih ederlerse, en iyisi onlara evlerine geri dönmelerini tavsiye edin.Nizam videos on russian war crimes
Tercümesi: Rus savaş suçları konusundaki Nizam videoları.
http://www.chechnya.250x.com/video.htm
http://www.ichkeria.250x.com/film.htm

Video documenting Russian atrocities
Tercümesi: Rus zulmünü ve rezilliklerini belgeleyen video.
http://www.hrvc.net/news2004/28b-5-04.html

Catastrophe in Chechnya - Escaping the Quagmire
- By The American Enterprise Institute
Tercümesi: Çeçenistan’daki yıkım – bataklıktan kaçış.
– Yayınlayan Amerikan Girişim Enstitüsü
http://www.aei.org/events/type.upcoming,eventID.675,filter./event_detail.asp#

Justice Denied - video on the human rights situation in Russia

Tercümesi: Adalet görmezlikten geliniyor – Rusya’daki insan hakları durumu konusundaki video
http://emedia.amnesty.org/Russia_English.ram

A Journalist in Chechnya- An interview with Anne Nivat
- By the United States Holocaust Memorial Museum (August 2002)

Tercümesi: Çeçenistan’da bir gazeteci – Anne Nivat’la bir söyleşi
– yayınlayan ABD Soykırım Hatırlama Müzesi (Ağustos 2002)
http://www.ushmm.org/conscience/chechnya/nivat/nivat.php

Video presentation given by Bill Frelick
- By the United States Holocaust Memorial Museum (February 2001)
Tercümesi: Bill Frelick tarafından yapılan video sunumu
– yayınlayan ABD soykırım hatırlama müzesi (Şubat 2001)
http://www.ushmm.org/conscience/events/chechnya/chechnya_high.htm

Çeçenistan’daki Rus işgali hakkındaki en güncel bilgileri aşağıdaki sitede bulabilirsiniz: (Bu yüzden Ruslar bu siteyi sık sık kapatıyor, yada kapatmaya çalışıyor. Site Rusca, İngilizce ve Türkçe dillerinde hazırlanmış.
http://www.kavkazcenter.com/

Gördüğünüz gibi Çeçen’lerle Rus ordusunun birlikte yaşayamayacağı çok açıktır. Çeçen’ler sadece oradaki eski Rus komşularıyla birlikte yaşayabilirler, tabi onlardan arta kalanları bulabilirlerse. Ama Rus ordusuyla ve Rus bayrağı altında asla yaşayamazlar. Gördükleri bu kadar katilam ve insanlık dışı davranıştan sonra onlardan Rus devletiyle bir insani ilişkiye girmeleri nasıl beklenebilir?

Ve, katil Rus ordusunun tecavüzcü askerleri. Yada onları koruyanlar. Size kötü bir haberim var. Aşağıdaki yazı Çeçen mücahidlerin haberlerinden alınmıştır.

"9 Rus askerinin infazı. Allah’ın yardımıyla Mücahid liderliğinin esir 9 Rusun infazı konusundaki emri gerçekleştirilmiştir. Bu, üç gün geçerli kalan bir uyarı sonunda gerçekleşmiştir. Rus askeriyesi savaş suçlusu Albay Yuri Budanov’’u mücahidlere teslim etmemiştir. Albay Yuri Budanov küçük yaştaki bir Çeçen kızına tecavüz edip sonra da üzerinden tankla geçerek onu alçakça öldüren bir kişidir."

O 9 Rus özel harekat askeri (OMON) silahlarıyla birlikte, mücahidler tarafından üslerine yapılan bir baskında kaçırılmışlardı.

Bence birçok insanın, özellikle Amerika’lıların aynı sorunu var. Ya yapılan bu zulümler umrunuzda değil, yada bütün bu olup bitenler hakkında yeterli bilgiye sahip değilsiniz. Bu yüzyılı alnımızın akıyla tamamlayabilmemiz için insanların uyanması gerekmektedir. Bizi yöneten kukla Yahudi hükümetleri ve Yahudi medya ağaları yüzünden yaşayan ölüler gibi ortalıkta dolaşıyoruz. Çocukluğumuzdan başlayarak sürekli beynimiz yıkanıyor. Bir an önce gerçeklerle yüzleşsek iyi olur, yoksa gerçekler hiç beklemediğimiz bir anda bizleri kıskıvrak yakalayacak. Zalimlerin planları ne olursa olsun, galip gelecek olan plan Allah’ın planı olacaktır. Arada yaşanacak olan olaylar ise sadece bir imtihandır. Rabbim bu kafirleri darmadağın edecektir. Dünyanın herhangi bir yerinde bir zulüm varsa hepimizin oraya yardım etmesi gerekir, yoksa eninde sonunda bu zulüm gelip bizi etkileyecektir. Yaptıklarımızın, görmezlikten, duymazlıktan geldiklerimizin cezasını yeterince çekmedik mi? Bunları yaşamadık mı? Akıllanmamız için daha ne belalar çekmemiz gerekiyor?

Bu site benimkinden daha iyi: Lütfen onu ziyaret edin.

http://www.chechenworld.com/

Çeçenistan’da yaşananları ilk elden dinlemek istiyorsanız lütfen aşağıdaki siteyi ziyaret edin: O makalelerin de tercümesini en kısa zamanda yapıp burada yayınlayacağım.
http://www.comebackalive.com/df/dplaces/chechnya/index.htm

O web sitesinde (in a dangereous place) diye bir yazı var. Üzerine tıklayın veiki makale göreceksiniz. Lütfen onları okuyun. Amerika’lı bir gazeteci tarafından yazılmıştır. İnsanı son derece etkileyen yazılardır. Bu yazıların gerçek olduğunu onaylayabilirim, çünkü Çeçenistan’la ilgili çok yazı okudum. Bunlar sık sık karşılaştığım hikayeler.


Çeçenistan’ın dışındaki bir mülteci kampında Çeçen çocukların çizdiği resimler.
BU MANZARALARDAN MUTLU MUSUN?
ÜZERİNDEKİ BU PİSLİKLE RAHAT MISIN?
BUNU SANA SORUYORUM ÇÜNKÜ BEN BU MANZARALARDAN HİÇ MUTLU DEĞİLİM.


Bir Avrupa Birliği parlementosu temsilcisi Çeçenistan’ı 1996’da ziyaret ederken.

Ama bu artık geçmişte kaldı, çünkü Rusya şimdi Çeçenistan’a kimseyi sokmuyor. Hatta uluslar arası insani yardım örgütlerini bile. Bugün kimse Çeçenistan’a giremiyor ve çıkamıyor. Ruslar yaptıkları soykırımın üzerini örtmeye çalışıyor.

İşte bir söz daha:
“Ölüler adalet için yakaramaz, bu, yaşayanların onlar için yapması gereken bir görevdir.”
- Lois McMaster BujoldHer 15 dakikada bir Çeçen kayboluyor. Yani, Rus güçleri tarafından kaçırılıyor, işkence yapılmak ya da daha sonra ailesinden fidye alınıp serbest bırakılmak üzere, yada gizlice öldürülüp saklı bir toplu mezara gömülmek üzere bilinmeyen bir yere götürülüyor. Neredeyse bir milyon Çeçen’in 4’te 1’i bombardımanlarda katledildi, yada işkence kamplarında işkenceyle öldürüldü.


Savaş Çeçenistan’ı “serbest bir suç bölgesi” haline getirmiştir, Rus organize suç örgütlerinin değişik şebekeleri bunu kullanmaktadırlar. Rusya’da çocuk mafyası, ve organ mafyası türemiştir. Çeçenistan’daki rus yetkililer kaçırdıkları Çeçen’lerin bütün iç organlarını alıp öldürüp sonra da bu organları İsrail organ mafyasına satmaktadırlar. Bu şebekelerin başında da Rus genaraller vardır. İkinci sitemdeki fotoğraflarda vücutlarının üst kısmı baştan aşağıya kadar kesilmiş, sonra da bu kesiğin üzerine dikiş atılmış cesetler göreceksiniz, işte bu fotoğraflar organları çalınan Çeçen’lere aittir.
http://russian-genocide-over-chechen-people.blogspot.com/

Çeçenistan’da Ruslar tarafından oluşturulan bu “serbest suç bölgesi” Rusya’nın dört bir yanındaki suç örgütlerini beslemektedir, bu durum rusya’da işlenen suç sayısında da artışlara sebep olmuş, antidemokratik değerler artık “hoşgörülür” hale gelmiş, toplum içinde yabancı düşmanlığı, korku, ümitsizlik ve nefretin yayılmasına sebep olmuştur, bunlar faşist rejimlerde görülebilecek davranışlardır.

Şimdi Rusya hoş olmayan gerçekleri dürüst bir şekilde anlatmaya çalışan medya üyelerinden kurtulma yollarına gitmektedir, demokratik politikacılar açık yada gizli cinayetlerle saf dışı edilmektedirler.

Savaş Rusya’yı baskıcı bir yönetim kurmaya itmiştir, bu rejim her geçen gün Stalin rejimine benzemektedir. Bu rejimin diğer amaçları değişebilir, ama ilk amacı Çeçenistan’daki savaşın daha da gelişerek devam etmesidir, her ne kadar Rusya’nın liderleri ülkelerini nasıl bir dibi olmayan çukura attıklarının farkında olsalar bile.

_________________


ALLAH rap'in CEZA'sını verdi!!!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://bilisim.justgoo.com
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: çeçenistandaki rus terörü 4   Çarş. Nis. 23, 2008 8:18 pm

pisliklerr............. Allah hepinizin belsaını versin...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
çeçenistandaki rus terörü 4
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
HoŞ GeLDiNiZ :: Dünyada Türk karşıtlığı :: TÜRKLERE KARŞI UYGULANAN ŞİDDETLER... :: DÜNYADA TÜRKLERE KARŞI YAPILAN KATLİAMLAR-
Buraya geçin: